WIELKI SUKCES NASZYCH ZAWODNIKÓW W FINALE WOJEWÓDZKICH IGRZYSK LZS SZKÓŁ WIEJSKICH W LEKKOATLETYCE!!!

Dnia 13.06.2019 r. w Opolu odbył się finał Wojewódzkich Igrzysk w Lekkoatletyce rocznik 2006 i młodsi.Swój życiowy sukces odniosło dwóch uczniów ZSP w Lubszy, którzy zdobyli brązowe medale :) Mateusz Mozoła na dystansie 1000m – III miejsce oraz Grzegorz Jacheć na dystansie 600m – III miejsceSukces okupiony był wielkim trudem i wysiłkiem, którzy włożyli zawodnicy. Na uwagę zasługuje również występ naszej sztafety 4x100m chłopców w składzie Piotr Czajkowski, Mateusz Mozoła, Grzegorz Jacheć, Dawid Jakubowski, która zajęła V miejsce.

Pozostali nasi zawodnicy i zawodniczki także dzielnie walczyli w swoich konkurencjach.

Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły :)

Opiekun Adam Przybyła