MISTRZOSTWO POWIATU BRZESKIEGO  W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH !!!

W rozegranych 03.10.2019 r. Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych nasza szkoła odniosła znakomite sukcesy. W kategorii chłopców klas VII/VIII na dystansie 1500 metrów zajęliśmy I miejsce zdobywając Mistrzostwo Powiatu! Nasi zawodnicy będą reprezentować szkołę i zarazem nasz powiat w Finale Wojewódzkim :)

Skład naszych mistrzów: Grzegorz Jacheć, Mikołaj Milczanowski, Dawid Jakubowski, Piotr Czajkowski

WIELKIE GRATULACJE ! :)

Wicemistrzostwo Powiatu zdobyły dziewczęta rocznik 2007/2008 na dystansie 1200 metrów

w składzie: Antonina Mykita, Wiktoria Szostak, Weronika Posmyk, Wiktoria Banaś, natomiast na dystansie 800 metrów Wicemistrzostwo Powiatu wywalczyli chłopcy w kategorii 2009 i młodsi w składzie: Szymon Jacheć, Piotr Januszek, Wiktor Salak, Maksymilian Rzepkiewicz.

Gratulujemy :)

W Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych wywalczyliśmy 4 kwalifikacje do Finału Mistrzostw Województwa :)

2 miejsce – Antonina Mykita 1200 m

3 miejsce – Grzegorz Jacheć 1500 m

3 miejsce – Mateusz Mozoła 1200 m

3 miejsce – Szymon Jacheć 800 m

Gratulujemy laureatom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za godne reprezentowanie szkoły.