W POSZUKIWANIU JESIENI

Po upalnym lecie naszedł czas odpoczynku. Wysoka temperatura, susze a nawet codzienna kąpiel w basenie może się przecież w końcu znudzić każdemu! Kalendarze wskazują, że nadeszła jesień! Uczniowie klas II i III postanowili sprawdzić to osobiście podczas spaceru do lasu. Naszym gościem i przewodnikiem była Pani Magdalena Wincer, która bardzo ciekawie opowiadała nam na co należy zwrócić uwagę spacerując jesienią pośród drzew. Teraz każdy już wie po co sadzi się drzewa, co robi leśniczy i gdzie szukać grzybów? Mimo dżdżystej pogody każdy uczeń przyniósł z lasu jakiś „jesienny skarb”.

Humory dopisywały do momentu kiedy zamiast grzybów, szyszek i liści dzieci do koszyczków zaczęły wkładać znalezione w lesie ŚMIECI!!! My wszyscy wyrażamy swój sprzeciw i mówimy głośnie NIE dla takich „leśnych darów”!!!!!