Mikołaj dla zwierząt

Niedawno zakończyła się akcja zbiórki darów dla zwierząt- psów, kotów i koni. Jak co roku, teraz też nie zawiedli Rodzice i uczniowie naszej szkoły. Udało się zebrać ponad 120 kg karmy. Wśród darów były również różne smakołyki, akcesoria pielęgnacyjne, smycze, obroże, koce, miski, zabawki, drapaki, ręczniki. Przekazany został także worek marchwi. W tym roku dary zostały dostarczone do Pani Marii Kołodziejek z Rogalic- wspaniałej opiekunki, pielęgnującej chore bezpańskie koty i psy, poszukującej im domów. Dary dostała także Fundacja Mali Bracia z miejscowości Paryż- mająca pod swoją opieką wiele psów i kotów. Marchew dostała lubszańska Fundacja Baxter- opiekująca się końmi.

 

 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim darczyńcom za wielkie serca. Mikołaj dla zwierząt był bardzo udany.