Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym

Awans naszego zawodnika do Finału Wojewódzkiego :)

W piątek w Łosiowie rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym chłopców i dziewcząt.

Naszą gminę reprezentowało sześcioro zawodników z Lubszy. Wysokie 4 miejsce w kategorii chłopców starszych zajął Łukasz Lemieszko, który uplasował się tuż za podium, a w meczu o brązowy medal przegrał minimalnie z zawodnikiem z Łosiowa w decydującym secie 11:13. W meczu o wejście do najlepszej czwórki turnieju, między innymi pokonał innego reprezentanta naszej szkoły Arkadiusza Kilańskiego po bardzo wyrównanej walce w decydującym secie 16:14.

W kategorii chłopców starszych brało udział 16 zawodników. Tym bardziej cieszy bardzo dobra postawa naszego zawodnika :) Bilans Łukasza to 4 zwycięstwa i 2 porażki (obie poniesione z tym samym rywalem).

Uzyskany wynik dał Łukaszowi awans do finału wojewódzkiego:)

Gratulujemy :)

W kategorii chłopców młodszych wysokie 5 miejsce zajął Mateusz Mozoła, który w meczu o piąte miejsce zrewanżował się zawodnikowi z Czepielowic za przegrany finałowy pojedynek w Mistrzostwach Gminy:) Jednak w decydującym meczu o wejście do „najlepszej czwórki” turnieju musiał uznać wyższość zawodnika gospodarzy. Bilans Mateusza to 4 zwycięstwa i 2 porażki.

Pozostali reprezentanci naszej szkoły również dzielnie walczyli wygrywając niektóre mecze ze swoimi rywalami :)

Wszystkim serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły i za sportową postawę :)

Wyniki naszych zawodników w Mistrzostwach Powiatu:

kategoria chłopców starszych :

4 miejsce – Łukasz Lemieszko (awans do finału wojewódzkiego)

7 miejsce – Arkadiusz Kilański

kategoria chłopców młodszych :

5 miejsce – Mateusz Mozoła

7 miejsce – Michał Karpiński

kategoria dziewcząt starszych :

9 miejsce – Marta Foryś

kategoria dziewcząt młodszych :

9 miejsce – Antonina Mykita