Srebrny medal w Wojewódzkich Biegach Przełajowych Mondo :) :) :)

Bardzo dobry występ zanotowali nasi zawodnicy i zawodniczki w Wojewódzkich Biegach Przełajowych Mondo.

W ramach współzawodnictwa Szkolnego Związku Sportowego odbyły się Wojewódzkie Biegi Mondo za pomocą aplikacji. Warunkiem sklasyfikowania było ukończenie wszystkich trzech biegów. Suma punktów z wszystkich biegów decydowała o miejscu w klasyfikacji generalnej. Liczną reprezentację  miała również PSP w Lubszy. W zawodach wystartowało 14 uczniów z naszej szkoły, 12 z nich ukończyło wszystkie trzy biegi, a 11 uplasowało się w pierwszej dziesiątce w klasyfikacji generalnej w swoich kategoriach wiekowych ! 🙂

Fantastyczny sukces osiągnęła Antonina Mykita, która została wicemistrzynią województwa 🙂

W wiosennych biegach uplasowała się na bardzo dobrym 4 miejscu, zajmując miejsce tuż za podium. Tym razem osiągnęła swój życiowy sukces na międzyszkolnych zawodach rangi wojewódzkiej 🙂 Wielkie gratulacje !!! 🙂

Tuż za podium uplasował się Szymon Jacheć, który zajął znakomite 4 miejsce 🙂

Na bardzo dobrym 5 miejscu ostatecznie zawody ukończył Mateusz Mozoła, który zanotował zwycięstwo w jednym z trzech rozegranych biegów. Na 5 miejscu zawody ukończyli również Grzegorz Jacheć i Martyna Gromnicka.

11 miejsce – Oliwier Nikiel – rocznik 2008

W jednym z trzech biegów wystartowała również Kinga Spalona oraz Maciej Szachnowski.

Serdecznie Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za rozsławianie naszej szkoły 🙂

Również troje zawodników z naszej szkoły wystartowało w Mistrzostwach Województwa w Szachy on-line.

Maksymilian Rzepkiewicz oraz Grzegorz Jacheć awansowali do finału wojewódzkiego, zajmując w półfinale odpowiednio 8 i 12 miejsce. Jedyną dziewczyną w tym gronie była Wiktoria Banaś, która dzielnie rywalizowała w półfinale wojewódzkim.