SKŁADKI CZŁONKOWSKIE PTTK NA ROK 2021/2022

SKKT WŁÓCZYKIJEPolskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze | PTTK
Pomimo trudnych czasów pandemicznych również dla turystyki i naszego koła chcę podziękować wszystkim za wytrwałość i cierpliwość. Obecnie planujemy kalendarz imprez turystycznych na bieżący rok.

Bardzo proszę więc o zapoznanie się z bieżącymi informacjami na stronie szkoły w zakładce „Biuletyn informacyjny SKKT”.

Z przyjemnością zapraszam na wycieczkę już 13 marca 2021 r. 

ŁÓDŹ – MIASTO UTKANE BAWEŁNIANYMI HISTORIAMI

…….do zobaczenia na szlaku niezwykłych historii miast….

Opiekun SKKT, Renata Wadówka

**************************************

WARSZTATY Z ROBOTYKI

Nikt nie zaprzeczy faktom , że dzisiejsze czasy przesiąknięte są wynalazkami techniki odpowiednio zaprogramowanymi wraz z całą gamą podzespołów, o których przeciętny człowiek nie ma zielonego pojęcia. Dlatego mając na względzie słuszność staropolskiego przysłowia „Czego się Jaś za młodu nauczy, to Jan będzie umiał” uczniowie klasy I i II wzięli dziś udział w warsztatach robotyki. Podczas zajęć budowali roboty, które później programowali według określonych wzorów. Na samym końcu odbyła się najlepsza część zajęć- ZABAWA! Wszystkie roboty działały prawidłowo 😊 To była wspaniała lekcja kreatywności i logicznego myślenia!
ECH