XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci

,,Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”

To już kolejna edycja konkursu, w której uczniowie naszej szkoły wzięli udział. Mamy też kilku laureatów tego konkursu na szczeblu powiatowym. W ubiegłym roku szkolnym nagrodę w konkursie otrzymał uczeń obecnej kl. VIb – Mikołaj Drozd, który w tym roku po raz kolejny wykonał pracę konkursową. W tym roku, w tym trudnym czasie, czasie pandemii pomimo wielu ograniczeń udało się przeprowadzić konkurs. Do konkursu zgłoszono 14 prac z kl. I – VII. Hasło tegorocznej edycji brzmiało: ,,Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”. Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego. Wyłonienie laureatów na etapie powiatowym zostanie przeprowadzone do dn. 9 kwietnia 2021 roku.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękuję za udział i wykonanie pięknych prac, choć temat nie był łatwy.

Opr. K. Raczkowska