biuletyn sktt


OPERA WROCŁAWSKA „PCHŁA SZACHRAJKA”
30 MAJA 2021 GODZ. 10.00
Serdecznie zapraszam!!!!

Zgoda+regulamin Opera

Opera


UBEZPIECZENIE NNW – PTTK ZA OKRES 01.04.2020 – 31.03.2023


ŁÓDŹ – MIASTO UTKANE BAWEŁNIANYMI HISTORIAMI                   13 marca 2021 r. – propozycja wycieczki

Wycieczka – Łódź           Regulamin wycieczki           Zgoda

Już 12 marca zapraszam wszystkich członków SKKT „WŁÓCZYKIJE” na spotkanie organizacyjne w PSP w Lubszy na godz. 16.00. W ramach spotkania:

    • będziemy wypełniać książeczki GOT. Przynosimy ze sobą książeczkę i długopis (książeczka GOT również do nabycia na miejscu 5 zł.)
    • Prezentacja wprowadzająca do wycieczki  – ŁÓDŹ
  • Sprawy bieżące (pytania, dokumenty)

SKKT  SKŁADKI CZŁONKOWSKIE NA ROK 2021/2022

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE NA ROK 2021/2022 – UCHWAŁA

UBEZPIECZENIE NNW CZŁONKÓW PTTK  Z OPŁACONĄ SKŁADKĄ CZŁONKOWSKĄ

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA


ZAPROSZENIE

NA WARSZTATY – EDUKO – „Przyjaciel zaklęty w dźwiękach”

INFORMACJA DLA CZŁONKÓW PTTK Szkolnego Koła Krajoznawczo Turystycznego

OGŁOSZENIE PTTK

 W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną związaną z dalszym rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19, na podstawie wcześniejszych rekomendacji Premiera Mateusza Morawieckiego, Minister Sportu i Turystyki Danuty Dmowskiej-Andrzejuk oraz kolejnymi decyzjami władz lokalnych, mając na względzie bezpieczeństwo uczestników Zarząd PTTK Oddział Ziemi Brzeskiej podjął decyzję o odwołaniu wszystkich imprez wynikających z oddziałowego kalendarza imprez.

Decyzja obowiązuje do odwołania.

UBEZPIECZENIE PTTK NA 2020-2021 ROK – link

WYSOKOŚĆ SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ PTTK NA ROK 2020

1) 40,00 zł za każdą osobę opłacającą składkę normalną (osoba dorosła).

2) 25,00 zł za każdą osobę opłacającą składkę ulgową (składka ulgowa dot. rodzica/opiekuna prawnego opłacającego składkę za co najmniej jedną osobę małoletnią – składka rodzinna).

3) 20,00 zł za każdą osobę opłacającą składkę ulgową młodzieżową.

4) 17,00 zł za każdą osobę opłacającą składkę ulgową młodzieżową wnoszoną za okres od 1 września 2020 roku do 31 grudnia 2020 roku.

5) 300,00 zł dla członków wspierających PTTK – zapraszamy wszystkich chętnych i życzliwych do wsparcia naszego koła SKKT „WŁÓCZYKIJE” poprzez przystąpienie w nasze szeregi.

Podstawa prawna : Składki członkowskie PTTK na rok 2020 – link

WSTĘPNE PROPOZYCJE WYCIECZEK

( dokument w programie Power Point – proszę kliknąć w link w celu pobrania  )

SKKT PROPOZYCJE WYCIECZEK – link

Konkurs logo-SKKT – link

SPOTKANIE Z NOWYMI CZŁONKAMI PTTK

Dnia 9 grudnia 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Lubszy odbyło się spotkanie nowo przyjętych członków Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego PTTK.

Podczas spotkania, na które przybyli wraz z rodzicami zaproszeni uczniowie opiekun Szkolnego Koła Krajoznawczo Turystycznego „Włóczykije” Renata Wadówka przedstawiła działalność koła, jego strukturę, korzyści wynikające z członkostwa PTTK oraz propozycje i zasady uczestnictwa w organizowanych imprezach. W formie prezentacji przedstawiono fotorelację z pierwszej już wycieczki na górę Borówkową, która odbyła się w październiku tego roku. Ponadto zaprezentowano plan wycieczek/imprez na rok 2020 i ogłoszono konkurs na logo SKKT „Włóczykije”. Czekamy na Wasze propozycje.

Zadaniem SKKT jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży turystyki i krajoznawstwa, które związane są zarówno z działalnością dydaktyczną, wychowawczą, jak i profilaktyczną szkoły. Program został napisany i funkcjonuje w szkole w Lubszy z filią w Dobrzyniu jako innowacja pedagogiczna, której autorem jest Renata Wadówka. Obecnie koło zrzesza 52 członków i jest aktywnie wspierane przez dyrekcję szkoły oraz zarząd brzeskiego oddziału PTTK, w którego strukturach funkcjonujemy. Osoba, która jest posiadaczem legitymacji z opłaconą składką PTTK jest pełnoprawnym członkiem PTTK.

Na uroczystość wręczenia legitymacji PTTK przybyli wszyscy zaproszeni goście za co serdecznie dziękuję. Wśród nich Wójt Gminy Lubsza Bogusław Gąsiorowski, Dyrektor PSP w Lubszy Agata Czechowska, Prezes PTTK Ziemi Brzeskiej Wilhelma Barańska, wiceprezes ds. młodzieży Elżbieta Kużdżał.

Prezes PTTK Wilhelma Barańska wraz z wiceprezes Elżbietą Kużdżał uroczyście wręczyły dzieciom i młodzieży legitymacje wraz z odznakami PTTK. Nie obyło się również bez niespodzianek. Nowi członkowie otrzymali również upominki.

Po zakończonej uroczystości wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przy kawie i herbacie.

Rodzicom za wspieranie pasji turystycznych u dzieci, darczyńcom i tym którzy wspierają naszą działalność finansowo i pozafinansowo – państwu Katarzynie i Marcinowi Haręza, Annie i Maciejowi Czarny. Dyrekcji za pomoc w wszelkich podjętych inicjatywach na rzecz uczniów i szkoły, wójtowi za wsparcie naszej idei i wskazanie jak bardzo jest istotna w środowisku naszej gminy, nowemu członkowi PTTK, nauczycielowi naszej szkoły Robertowi Michalakowi za zaangażowanie, pracę opiekuńczą i społeczną na rzecz naszego koła oraz obsługę organizacyjną uroczystości – SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!

Gratulujemy wszystkim wędrowcom kondycji i życzymy rozwijania podróżniczych pasji z naszym kołem! Do zobaczenia na szlaku.

Opiekun SKKT „Włóczykije” Renata Wadówka

ZAPROSZENIE

Szkolne Koło Krajoznawczo Turystyczne „WŁÓCZYKIJE”

serdecznie zaprasza

członków SKKT przy PSP w Lubszy z filią w Dobrzyniu

wraz z bliskimi oraz sympatykami naszego koła

na uroczyste wręczenie legitymacji członkostwa PTTK

które odbędzie się w sali gimnastycznej w SP w Lubszy

dnia 9 grudnia 2019 r. o godz. 16.00

opiekun SKKT „Włóczykije”

Renata Wadówka