informacja dot. świetlicy

Szanowni  Rodzice

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki

Świetlica w Lubszy

Znajdą tam Państwo najistotniejsze informacje dotyczące funkcjonowania świetlicy w czasie pandemii oraz

kwestionariusz ( do pobrania ) do wypełnienia przez Rodzica

kadra nauczycielska rok szkolny 2020/2021

 

WYKAZ KADRY PEDAGOGICZNEJ W POSZCZEGÓLNYCH KLASACH W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

PSP Lubsza

KLASA I – wych. mgr Agata Kaźmierczak

Ed. wczesnoszkolna – mgr A. Kaźmierczak

Jęz. angielski – mgr K. Maciejewska

Informatyka – mgr R. Wadówka

Religia – mgr T. Drozd

Jęz. niemiecki – mgr M. Birecka

w-f – mgr A. Kaźmierczak

 

KLASA II – wych. mgr Beata Bilska

Ed. wczesnoszkolna – mgr B. Bilska

Jęz. angielski – mgr K. Maciejewska

Informatyka – mgr R. Wadówka

Religia – mgr T. Drozd

Jęz. niemiecki – mgr M. Birecka

w-f – mgr R. Michalak

 

KLASA III – wych. mgr Iwona Tworowska

Ed. wczesnoszkolna – mgr I. Tworowska

Jęz. angielski – mgr K. Maciejewska

Informatyka – mgr R. Wadówka

Religia – mgr T. Drozd

Jęz. niemiecki – mgr M. Birecka

w-f – mgr A. Przybyła

 

KLASA IV – wych. mgr Adam Przybyła

Jęz. polski – mgr M. Sowa

Jęz. angielski – mgr M. Jarosz

Przyroda – mgr B. Bilska

Matematyka – mgr A. Dankowska – Maciocha

Informatyka – mgr H. Pawłowicz

Technika – mgr M. Birecka

W-f – mgr A. Przybyła

Muzyka – mgr M. Myszka

Plastyka – mgr M. Myszka

Religia – mgr T. Drozd

Jęz. niemiecki – mgr M. Birecka

Wdż – mgr A. Czechowska

 

KLASA V – wych. mgr Małgorzata Jarosz

Jęz. polski – mgr T. Drozd

Jęz. angielski – mgr M. Jarosz

Geografia – mgr A. Kieba

Biologia – mgr A. Piwowarczyk

Matematyka – mgr A. Dankowska – Maciocha

Informatyka – mgr H. Pawłowicz

Technika – mgr M. Birecka

W-f – mgr R. Michalak

Muzyka – mgr M. Myszka

Plastyka – mgr M. Myszka

Religia – mgr T. Drozd

Jęz. niemiecki – mgr M. Birecka

Wdż – mgr A. Czechowska

 

KLASA VI a – wych. mgr Robert Michalak

Jęz. polski – mgr M. Sowa

Jęz. angielski – mgr M. Jarosz

Geografia – mgr A. Kieba

Biologia – mgr A. Piwowarczyk

Matematyka – mgr A. Dankowska – Maciocha

Informatyka – mgr H. Pawłowicz

Technika – mgr M. Birecka

W-f – mgr R. Michalak

Muzyka – mgr M. Myszka

Plastyka – mgr M. Myszka

Religia – mgr T. Drozd

Jęz. niemiecki – mgr M. Birecka

Wdż – mgr A. Czechowska

 

KLASA VI b – wych. mgr Mariola Myszka

Jęz. polski – mgr M. Sowa

Jęz. angielski – mgr M. Jarosz

Geografia – mgr A. Kieba

Biologia – mgr A. Piwowarczyk

Matematyka – mgr A. Dankowska – Maciocha

Informatyka – mgr H. Pawłowicz

Technika – mgr M. Birecka

W-f – mgr A. Przybyła

Muzyka – mgr M. Myszka

Plastyka – mgr M. Myszka

Religia – mgr T. Drozd

Jęz. niemiecki – mgr M. Birecka

Wdż – mgr A. Czechowska

 

KLASA VII a – wych. mgr Małgorzata Sowa

Jęz. polski – mgr M. Sowa

Jęz. niemiecki – mgr M. Birecka

Jęz. angielski – mgr M. Jarosz

Geografia – mgr A. Kieba

Biologia – mgr A. Piwowarczyk

Chemia – mgr R. Czechowski

Fizyka – mgr P. Siwik

Matematyka – mgr H. Pawłowicz

Informatyka – mgr H. Pawłowicz

W-f – mgr A. Przybyła

Muzyka – mgr M. Myszka

Plastyka – mgr M. Myszka

Religia – mgr T. Drozd

Wdż – mgr A. Czechowska

Doradztwo zawodowe – mgr M. Birecka

 

KLASA VII b – wych. mgr Katarzyna Raczkowska

Jęz. polski – mgr M. Jarosz

Jęz. niemiecki – mgr M. Birecka

Jęz. angielski – mgr M. Jarosz

Geografia – mgr A. Kieba

Biologia – mgr A. Piwowarczyk

Chemia – mgr R. Czechowski

Fizyka – mgr P. Siwik

Matematyka – mgr H. Pawłowicz

Informatyka – mgr H. Pawłowicz

W-f – mgr A. Przybyła

Muzyka – mgr M. Myszka

Plastyka – mgr M. Myszka

Religia – mgr T. Drozd

Wdż – mgr A. Czechowska

Doradztwo zawodowe – mgr M. Birecka

 

KLASA VIII – wych. mgr H. Pawłowicz

Jęz. polski – mgr M. Jarosz

Jęz. niemiecki – mgr M. Birecka

Jęz. angielski – mgr M. Jarosz

Geografia – mgr A. Kieba

Biologia – mgr A. Piwowarczyk

Chemia – mgr R. Czechowski

Fizyka – mgr P. Siwik

Matematyka – mgr H. Pawłowicz

Informatyka – mgr H. Pawłowicz

W-f – mgr A. Przybyła

Muzyka – mgr M. Myszka

Plastyka – mgr M. Myszka

Religia – mgr T. Drozd

Wdż – mgr A. Czechowska

Doradztwo zawodowe – mgr M. Birecka

Ed. dla bezpieczeństwa – mgr K. Matuszak

 

LOGOPEDA – mgr K. Sowa – Strona

PEDAGOG – mgr K. Raczkowska

ŚWIETLICA – mgr K. Maciejewska

PODSUMOWANIA NADSZEDŁ CZAS …

Zakończenie roku szkolnego to okres podsumowań, wyróżnień, nagród, podziękowań … Tak jest i w tym nieco innym, wyjątkowym roku szkolnym 2019/2020. Rok wyjątkowy, bo uczyć przyszło nam się zdalnie przez ostatnie trzy miesiące, tym bardziej ważna jest każda ocena i liczy się najmniejszy sukces.  Gratulujemy wszystkim nie tylko nagrodzonym
i wyróżnionym, ale i tym wszystkim, którzy pracowali i uczyli się na miarę swoich możliwości i warunków.

Szczególnie dziękujemy rodzicom naszych uczniów za współpracę podczas ostatnich miesięcy nauki zdalnej, w której wsparcie otoczenia i rodziców było bardzo ważne. Niech te małe szkolne sukcesy będą zapowiedzią większych, przyszłych sukcesów!

A oto lista uczniów, którzy przekroczyli magiczną średnią – 4,75 i tym samym otrzymali świadectwo z wyróżnieniem:

Klasa IV:

1.

Berezowska Wiktoria

śr. 5,5

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

2.

Dzugan Emilia

śr. 5,0

zachowanie wzorowe

3.

Golonka Wiktoria

śr. 4,9

zachowanie wzorowe

4.

Koszykowska Patrycja

śr. 5,3

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

5.

Krzywy Sylwester

śr. 5,2

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

6.

Serwadczak Blanka

śr. 5,2

zachowanie bardzo dobre

stypendium naukowe

Klasa Va:

1.

Banaś Wiktoria

śr. 5,1

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

2.

Buszta Julia

śr. 5,3

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

3.

Mańka Mateusz

śr. 5,5

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

4.

Posmyk Weronika

śr. 5,4

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

Klasa Vb:

1.

Ciećkiewicz Kamil

śr. 5,2

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

2.

Drozd Mikołaj

śr. 5,3

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

3.

Jacheć Szymon

śr. 5,2

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

4.

Jastrzębska Nela

śr. 5,2

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

5.

Maciejewski Filip

śr. 5,1

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

6.

Roślicka Marta

śr. 5,2

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

7.

Rzepkiewicz Maksymilian

śr. 5,2

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

8.

Salak Wiktor

śr. 5,1

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

9.

Sągol Zuzanna

śr. 5,2

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

10.

Spiecha Oliwia

śr. 5,4

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

11.

Wasiel Alina

śr. 5,2

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

Klasa VI a:

1.

Jucha Nikola

śr. 5,2

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

2.

Karłowicz Jessica

śr. 5,1

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

3.

Kruczkowska Natalia

śr. 5,5

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

4.

Milczanowski Jakub

śr. 4,8

zachowanie wzorowe

5.

Olczyk Emilia

śr. 4,9

zachowanie wzorowe

6.

Partykiewicz Kinga

śr. 5,2

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

7.

Torchała Justyna

śr. 5,0

Zachowanie wzorowe

Klasa VI b:

1.

Bednarska Lena

śr. 5,2

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

2.

Foltyn Oliwia

śr. 5,1

zachowanie wzorowe

3.

Gabryk Weronika

śr. 5,4

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

4.

Karpiński Michał

śr. 5,0

zachowanie bardzo dobre

5.

Kielan Julia

śr. 5,6

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

6.

Łebedyński Łukasz

śr. 4,9

zachowanie bardzo dobre

7.

8.

Mozoła Mateusz

Mykita Antonina

śr. 4,8

śr. 5,6

zachowanie wzorowe

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

9.

Nikiel Oliwier

śr. 5,1

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

10.

Pachurka Lidia

śr. 5,5

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

Klasa VII:

1.

Jacheć Grzegorz

śr. 5,1

zachowanie bardzo dobre

stypendium naukowe

2.

Krzyżanowska Zuzanna

śr. 4,75

zachowanie wzorowe

3.

Tomczyk – Palacz Maja

śr. 4,75

zachowanie wzorowe

4.

Windysz Magdalena

śr. 5,3

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

Klasa VIII:

1.

Filipek Kamil

śr. 4,8

zachowanie bardzo dobre

2.

Francuz Michał

śr. 5,1

zachowanie wzorowe

stypendium naukowe

3.

Haręza Piotr

Śr. 4,8

zachowanie wzorowe

4.

Jakubowski Igor

śr. 4,9

zachowanie bardzo dobre

5.

Kazimierczak Gabriela

śr. 5,0

zachowanie wzorowe

6.

Szczawurska Kinga

śr. 5,2

zachowanie bardzo dobre

stypendium naukowe

Rada Pedagogiczna jak co roku przyznała również tytuły PRYMUSA SZKOŁY
i NAJLEPSZEGO ABSOLWENTA.

Tytuł PRYMUSA SZKOŁY w kategorii kl. IV – VI otrzymała uczennica kl. VI b:

Antonina Mykita

Tytuł PRYMUSA SZKOŁY w kategorii kl. VII – VIII otrzymała uczennica kl. VII:

Magdalena Windysz

Tytuł NAJLEPSZEGO ABSOLWENTA otrzymała uczennica:

Kinga Szczawurska

20200626_174811

W tym roku już po raz drugi uczniowie wzięli udział w konkursie na NAJLEPSZEGO SPORTOWCA i SPORSTMENKĘ SZKOŁY.

Tytuł NAJLEPSZEJ SPORSTMENKI w roku szkolnym 2019/2020 otrzymała

uczennica kl. VI b – Antonina Mykita

II miejsce zajęła uczennica kl. VI a Wiktoria Szostak

III miejsce uczennica kl. Va Weronika Posmyk

Tytuł NAJLEPSZEGO SPORTOWCA w roku szkolnym 2019/2020 otrzymał

uczeń kl. VII Grzegorz Jacheć

II miejsce zajął uczeń kl. VIb Mateusz Mozoła

III miejsce zajął uczeń kl. Vb Szymon Jacheć

Komisja stypendialna przyznała także stypendia sportowe następującym uczniom:

  1. Jacheć Grzegorz kl. VII
  2. Jacheć Szymon kl. Vb
  3. Mozoła Mateusz kl. VIb
  4. Mykita Antonina kl. VIb

Wszystkim wyróżnionym, wszystkim, którym nie wszystko się udało i nie wszystko stało się tak jak miało być (szczególnie w tym innym, zdalnym czasie nauki) gratulujemy ukończenia kolejnej klasy i życzymy udanych, bezpiecznych, a przede wszystkim zdrowych wakacji.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym !

DRODZY RODZICE

W związku z zakończeniem roku szkolnego 2019/2020, który był wyjątkowy, inny niż dotychczasowe pragniemy również w inny, wyjątkowy sposób podziękować rodzicom, którzy w szczególny sposób przyczynili się do działań naszej szkoły. Choć nie możemy spotkać się wspólnie na uroczystej akademii z wiadomych przyczyn, aby podsumować rok szkolny, nasze podziękowania dla Państwa płyną prosto z serca.

,,Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,

nie przez to kim jest, lecz przez to,

czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II

Dyrektor i Grono Pedagogiczne

Publicznej Szkoły Podstawowej

im. Jana Pawła II w Lubszy

składają serdeczne podziękowania za zaangażowanie, znakomitą atmosferę wspólnych działań na rzecz szkoły oraz za wspomaganie życia klasowego:

Pani Joannie Lewickiej

Panu Tomaszowi Sągol

Pani Barbarze Kuli

Pani Natalii Spalonej

Pani Annie Adamiak

Pani Małgorzacie Rozmus – Komborskiej

Pani Małgorzacie Krzywdzie

Pani Annie Łowkis

Pani Beacie Chandoha

Pani Renacie Turaj

Pani Annie Gromnickiej

Pani Agnieszce Golonce

Pani Esterze Banaś

Pani Marii Mańka

Pani Dominice Drozd

Pani Edycie Sągol

Pani Agacie Jastrzębskiej

Pani Katarzynie Rzepkiewicz

Pani Alicji Roślickiej – Jakubowskiej

Pani Agnieszce Obodzińskiej

Pani Agnieszce Milczanowskiej

Panu Tomaszowi Wojtkowskiemu

Pani Agnieszce Pachurce

Pani Agacie Bednarskiej

Pani Monice Nikiel

Państwu Adamowi i Edycie Mykita

Pani Bernadetcie Krzyżanowskiej

Pani Joannie Jacheć

Pani Małgorzacie Preis

dav

 

dav

prymus 2020

Sportowiec roku 2020

Rozkład jazdy autobusów na egzamin klasy 8

 

egzaminy VIII klas 16-18.06.2020       Excel

 

rozkład dowozów i odwozów uczni na egzaminy w dniach 16-18.06.2020
dowóz
08:20 Szydłowice
08:25 Dobrzyń
08:26 Dobrzyń skrzyżowanie
08:35 Lubsza szkoła
odwóz wtorek środa czwartek
Lubsza szkoła 12:05 11:35 11:20
Dobrzyń skrzyżowanie 12:14 11:44 11:29
Dobrzyń 12:15 11:45 11:30
Szydłowice 12:20 11:50 11:35

 

Kopia egzaminy VIII klas 16-18.06.2020-2  PDF

 

 

Ważny komunikat w sprawie egzaminu klasy ósmej

Informacje dla rodziców oraz zasady

dla uczniów przystępujących do egzaminu ósmoklasisty w czerwcu 2020 r.
w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubszy

na podstawie wytycznych przeciwepidemicznych CKE, GIS oraz MEN w związku z przeprowadzeniem egzaminów z dnia 15 maja 2020 r.

  1. Na egzamin może przyjść wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną, która ponadto dokonała przed wyjściem z domu pomiaru temperatury i nie przekroczyła ona 37⁰C. Każdy uczeń wchodzący na teren budynku szkoły może mieć kontrolnie zmierzoną temperaturę bez jej odnotowywania.

  2. Uczeń nie może przyjść na egzamin, jeżeli przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sam jest objęty kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.

  3. Niedozwolone jest przebywanie na terenie szkoły osób innych niż przystępujący
    do egzaminu lub osoby zaangażowane w przeprowadzenie egzaminu.

  4. Na egzaminie każdy uczeń korzysta z własnych przyborów piśmienniczych i linijki w przypadku egzaminu z matematyki, które przynosi do szkoły w przezroczystej koszulce na dokumenty. Nie można pożyczać przyborów od innych.

  5. Uczeń może przynieść na egzamin własną butelkę z wodą i stawia ją na podłodze, przy nodze stolika by przypadkowo nie zalać arkusza egzaminacyjnego.

  6. Czekając na wejście do szkoły, po wejściu do szkoły albo sali egzaminacyjnej uczniowie zachowują odpowiedni odstęp (co najmniej 1,5 m) oraz mają zakryte usta i nos.

  7. Aby uniknąć tworzenia się grup uczniów przed szkołą oraz przed salą egzaminacyjną przed rozpoczęciem egzaminu oraz po jego zakończeniu uczniowie są zobowiązani przestrzegać zasad wprowadzonych przez dyrektora szkoły tj.:

    1. stawić się w szkole na godzinę wyznaczoną przez dyrektora szkoły (godz. 8:35 – uczniowie pod numerem w dzienniku lekcyjnym 1-10 , godz.8:45 – uczniowie pod numerem w dzienniku lekcyjnym 11- 21);

    2. wchodzić do szkoły głównym wejściem i przemieszczać się zgodnie z zaleceniami nauczycieli nadzorujących wpuszczanie uczniów do poszczególnych sal

  1. skorzystać z szatni wyznaczonej dla klasy pozostawiając tam ewentualne okrycie wierzchnie oraz telefon komórkowy w foliowej opisanej imieniem
    i nazwiskiem reklamówce;

  2. po wyjściu z szatni kierować się do sal, w których odbędzie się egzamin odpowiednio:

uczniowie pod numerem: 2,3,4,5,6,7,8 – sala nr 2 – parter

uczniowie pod numerem: 9,10,11,13,15,16,19 – sala nr 9- I piętro

uczniowie pod numerem: 1,12,17,20,21- sala nr1a- nad salą gimnastyczną

  1. przed wejściem do sali egzaminacyjnej odbywa się losowanie numeru stolika;

  2. przed rozpoczęciem pracy z arkuszem uczniom zostanie przypomniane, że na 10 minut przed zakończeniem czasu przeznaczonego na pracę z arkuszem egzaminacyjnym nauczyciel przypomni im o przeniesieniu odpowiedzi na kartę odpowiedzi;

  3. po zakończeniu pracy z arkuszem uczeń ma dodatkowe 5 minut na sprawdzenie poprawności przeniesienia odpowiedzi na kartę odpowiedzi;

  4. po zakończeniu egzaminu opuścić szkołę i nie gromadzić się przed nią, a wrażeniami po egzaminie dzielić się między sobą z wykorzystaniem mediów społecznościowych, komunikatorów lub telefonicznie.

  1. Uczeń wchodzący do szkoły ma obowiązek zdezynfekować ręce korzystając
    z przygotowanego przez szkołę płynu. Płyn do dezynfekcji rąk będzie również dostępny w każdej sali egzaminacyjnej.

  2. Na teren szkoły mogą wejść wyłącznie uczniowie z zakrytymi ustami i nosem
    (maseczką jedno lub wielorazową, materiałem a w przypadku uczniów, którzy ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa w przyłbicy. Zakrywanie ust i nosa obowiązuje na terenie całej szkoły. Uczeń będzie mógł zdjąć maseczkę dopiero w sali egzaminacyjnej podczas pracy z arkuszem, jednak – jeżeli uzna to za właściwe – może mieć zakryte usta i nos w trakcie egzaminu.

  3. Podczas wpuszczania uczniów do sali egzaminacyjnej członek zespołu nadzorującego może poprosić ucznia o chwilowe odsłonięcie twarzy w celu zweryfikowania jego tożsamości (konieczne jest wówczas zachowanie co najmniej 1,5-metrowego odstępu).

  4. Uczeń jest zobowiązany podczas egzaminu zakrywać usta i nos kiedy:

    1. podchodzi do niego nauczyciel, aby rozdać arkusz egzaminacyjny lub odpowiedzieć
      na zadane przez niego pytanie,

    2. wychodzi do toalety,

    3. kończy pracę z arkuszem egzaminacyjnym i wychodzi z sali egzaminacyjnej.

  1. Uczeń jest zobowiązany pamiętać o:

    1. zakazie kontaktowania się z innymi zdającymi;

    2. niedotykaniu dłońmi okolic twarzy, zwłaszcza ust, nosa i oczu, a także przestrzeganiu higieny kaszlu i oddychania. Podczas kaszlu i kichania należy zakryć usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką;

    3. konieczności zachowania odpowiedniego dystansu od innych zdających po zakończonym egzaminie.

  1. Uczeń nie może wnosić na teren szkoły zbędnych rzeczy. Telefon komórkowy najlepiej zostawić w domu.

  2.  Uczeń może opuścić na stałe salę egzaminacyjną (jeżeli zakończył pracę z arkuszem) najpóźniej na 15 minut przed czasem wyznaczonym jako czas zakończenia pracy z arkuszem. W ciągu ostatnich 15 minut przed zakończeniem egzaminu (nawet jeżeli zdający skończył pracę z arkuszem egzaminacyjnym) zdający nie opuszczają sali egzaminacyjnej.

  3. Jeżeli uczeń podczas egzaminu przejawia niepokojące objawy choroby, jego egzamin zostaje przerwany i zostaje odizolowany w odrębnym pomieszczeniu.

  4. Uczniowie chorujący na alergię albo inne schorzenie, którego objawami mogą być kaszel, katar lub łzawienie zobowiązani są do dostarczenia najpóźniej w dniu egzaminu zaświadczenia lekarskiego, aby członkowie zespołu nadzorującego egzamin nie zinterpretowali tych objawów jako „niepokojące” i nie odizolowali ucznia.

 

KANGUR: Komunikat organizatora regionalnego

z dnia: 05.06.2020

wyniki będą widoczne na kontach szkół

od 22 czerwca 2020 do 31 lipca 2020

ogłoszenie

W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego 2019/2020 proszę o dostarczenie kompletu podręczników i książek, lektur (jeśli uczeń wypożyczał) do dnia 19 czerwca. Wszystko proszę spakować do reklamówki i dostarczyć do biblioteki. Proszę dołączyć kartkę z imieniem i nazwiskiem ucznia. Proszę zdjąć z podręczników okładki. W przypadku zgubienia czy zniszczenia podręcznika proszę informację przekazać na adres iwonapraca@poczta.fm

Szanowni nauczyciele

Witajcie Państwo,
bardzo proszę,jeśli korzystaliście z biblioteki w Lubszy czy Dobrzyniu, o zwrot podręczników, książek i innych materiałów dydaktycznych (CD, ćwiczenia) do 24 czerwca.
Dziękuję i pozdrawiam
Iwona T.

Dla ułatwienia podaję liczbę podręczników do zwrotu.

 

Klasa

Ilość podręczników do zwrotu

Uwagi

Pierwsza

3

Eduk. Pol, mat, j. ang. z CD

Druga

4

Eduk. Pol, mat, j. ang. z CD

Trzecia

4

Eduk. Pol, mat, j. ang. z CD

Czwarta

10

Piąta

11

Szósta

11

Siódma

12

Ósma

12

Opiekun biblioteki szkolnej- Iwona Tworowska