Publiczna Szkoła Podstawowa 
im. Jana Pawła II w  Lubszy

Standardy ochrony małoletnich w PSP Lubsza

Standardy ochrony małoletnich
Zarządzenie w sprawie standardów ochrony małolentnich

Zarządzenie wójta gminy Lubsza w sprawie 
dyżurów wakacyjnych przedszkoli

Zarządzenie wójta

"Było sobie drzewo..." - konkurs na projekt okładki

regulamin konkursu
 Rozkład jazdy autobusów

Podręczniki z Religii do zakupu we własnym zakresie

Średnie wyniki egzaminów ósmoklasisty w 2023 r.

Zobacz wyniki

Egzaminy ósmoklasistów

Drodzy Rodzice, w dn. 23-25.05.2023r.(wtorek, środa, czwartek) odbędzie się egzamin ósmoklasisty. W związku z tym prosimy o informację zwrotną czy Państwa dziecko ma w tych dniach zapewnioną opiekę, gdyż podczas egzaminów w szkole nie może przebywać nikt inny poza zdającymi egzamin. Jednocześnie informuję, że szkoła zabezpieczy opiekę świetlicową potrzebującym uczniom na terenie GOK-u w Lubszy. Na ewentualne zgłoszenia czekamy do 16.05.2023r.poprzez e-dziennik lub informację na zebraniu planowanym na 16.05.2023r.(wtorek).Za utrudnienia przepraszam. Dziękuję za zrozumienie. Pozdrawiam.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        A. Czechowska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Rozpoczęcie Roku Szkolnego w PSP w Lubszy   
W dniu 1 września o godz. 8:00 odbędzie się masza św. na której uczniowie klasy pierwszej będą mieli poświęcone tornistry.  Następnie o godz. 9:00 nastąpi w sali gimnastycznej uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego w FSP w Dobrzyniu    
W dniu 1 września o godz. 9:00 odbędzie się msza św.  Następnie o godz. 10:00 nastąpi w szkole na pierwszym piętrze uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego.